Žiadne mesačné poplatky
a obmedzené funkcie

U nás zaplatíte iba raz za doživotnú licenciu. Žiadne osekané verzie, žiadne navýšenie podľa počtu operátorov či automatických správ. Žiadne skryté poplatky.

Počet operátorov

1
10+

Osekanec

(konkurencia)
72 €
/ ročne
6 EUR mesačne za operátora
  • Iba jeden operátor
  • Obmedzené množstvo konverzácií
  • Podpora v arabčine
  • Bez mobilnej aplikácie
  • Nepodporuje vlastný vzhľad

Držgroš

(konkurencia)
144 €
/ ročne
12 EUR mesačne za operátora
  • Štatistiky za príplatok
  • Maximálne 10 konverzácií
  • Možnosť vlastného vzhľadu za príplatok
  • Mesačný paušál + ročný bonus
  • Ukradnutie údajov o vašich zákazníkoch v cene

Pridajte sa medzi stovky
spokojných zákazníkov

Otázky a odpovede

Naozaj doživotná licencia?

Áno. Po jednorazovej platbe je aplikácia navždy vaša. Môžete ju nahrať na vlastný server/webhosting a neobmedzene využívať. Aj keď je inštalácia naozaj jednoduchá, môžete využiť našu službu a nechať inštaláciu na nás.

Aké sú minimálne požiadavky na prevádzku?

Na prevádzku administračného rozhrania stačí hosting či server, ktorý podporuje minimálne PHP 5.3 (+ novší) a databázu MySQL 5.2 (+ novšia). Tieto funkcie ponúka 99 % všetkých aktuálnych poskytovateľov hostingu (napr. Wedos).

Nemám k dispozícii server, čo s tým?

Nevadí! Môžete využiť našu službu umiestnenia aplikácie na náš server. Licencia bude však navždy vaša a môžete sa kedykoľvek premiestniť na svoj vlastný server. Za 25 € ročne za vás server zariadime. Stačí jedno kliknutie v prvom kroku nákupného košíka.

Ako mám Foxydesk nainštalovať?

Pozrite sa do nášho manuálu, detailne sme tu popísali celý proces inštalácie. Ak sa vám však do toho nechce, poprípade na to jednoducho nemáte čas, využite našu službu "Nainštalujeme za vás". Stačí si ju zvoliť v prvom kroku objednávky.

Na aké platformy môžem chatovacie okno umiestniť?

Chatovacie okno Foxydesku môžete vložiť na akúkoľvek webovú stránku – statické HTML, PHP, WordPress, Joomla, Drupal, OpenCart a pod. V manuáli sa dozviete ako.

Je k dispozícii mobilná aplikácia?

V súčasnej dobe mobilnú aplikáciu ešte ladíme, ale zatiaľ vám plnohodnotne poslúži responzívny dizajn Foxydesku, ktorý sa prispôsobí mobilnej obrazovke. Môžete tak svojim návštevníkom odpovedať na cestách.

Môžem si prispôsobiť vzhľad okna?

Foxydesk je lišiacka aplikácia, takže sa zmeny kabátu nebojí. Veselo mu môžete upravovať farby, nastavovať obrázky na pozadí, prípadne si nahrať vlastného maskota.

Ako zistím, či je pre mňa chat výhodný?

Jednoduchým porovnávaním. Keď si predstavíte, koľko ušetríte na mesačných poplatkoch, zistíte, že je to trefa do ryšavého. Navyše vám a vašim zákazníkom samotný live chat prinesie toľko výhod, ktoré dajú vášmu podnikaniu nový rozmer.