Blog:Milujte lišiaka. Prinesie vám spokojných zákazníkov

Predstavte si, že ste na stránke e-shopu, odkiaľ si objednávate potápačskú výbavu na dovolenku. Trochu sa ponáhľate, pretože musíte dôjsť do cestovnej kancelárie pred zatváracou dobou. V tom zmätku si však nevšimnete, že omylom vyberáte zlú veľkosť a celý proces dokončíte aj so zaplatením. Až pri pohľade na ono ďakovné okno po nákupe vás poleje studený pot.

Podobný príbeh už vám možno život napísal. Nasledovalo lamentovanie, bombardovanie e-mailmi, dlhé minúty na zákazníckej linke a možno aj zmeškanie niečoho dôležitého. Dnes už to tak však byť nemusí. Vďaka živému chatu priamo na webe môžete celú situáciu riešiť lišiacky. A nielen vy, ale predovšetkým vaši zákazníci. Poďme sa pozrieť, prečo je Foxydesk tou pravou voľbou.

Inštalácia je až ilegálne jednoduchá

Vďaka nášmu podrobnému manuálu zvládne inštaláciu aj líščie mláďa. Nie, teraz vážne. Spísali sme v ňom pre vás všetko dôležité a dokonca aj niečo navyše. Ak sa vám však do inštalácie nechce, alebo na ňu skrátka len nemáte čas, nechajte to na nás.

Je to líška prefíkaná. Na každej platforme

Robiť vašich zákazníkov spokojnými môžete na akomkoľvek známom webe vo vesmíre, či už ide o statické HTML, PHP, WordPress, Joomla, Drupal, OpenCart, alebo napríklad váš vlastný výtvor. Foxydesk sa skrátka kamaráti so všetkými kódmi. Bez problémov a háčikov.

Môžete si ho pretvoriť na svoj obraz

Foxydesk vie ľahko prezliekať kabáty, a tak si počas pár chvíľ nastavíte ideálny vzhľad chatovacieho okna tak, aby ladil so vzhľadom vašej stránky. Vieme totiž, že najdôležitejšie sú pohodlie a spokojnosť návštevníkov vášho webu.

Neplatíte žiadne nezmyselné poplatky

Komunikáciu s vašimi zákazníkmi posuniete na vyššiu úroveň za 59 €. Žiadne ďalšie nechcené poplatky. Bodka.

Odpovede si spravujete sami. Odkiaľkoľvek

Neprenajmeme vám nezaškolený a neosobný personál za neprimeranú cenu. Toho, kto na otázky bude odpovedať, si vďaka jednoduchej administrácii vyberiete osobne. Môže to byť váš zamestnanec, mamička na materskej alebo napríklad vy. Navyše môžete byť naozaj pohotoví a mať neustály prehľad napríklad aj na dovolenke.

Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva. Vďaka našej líščej prefíkanosti to vieme a ukážeme vám, ako sa správne správať na živom chate.